Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
55 postów 4881 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Moje komentarze

 • @Jasiek 14:45:59
  Nesią? Ale to wyszedłeś na swoje, bo zderzak+pas+lampa, to po cenie mięsa. Co upolujesz to twoje. Jeśli jeszcze maska i lakiernik to coś dołożysz..
  :))
  Pojechać to bym pojechał do kalafonii, pogadać.. zanim by mnie aresztowali.
  Ja uparty, oni uparci, pewnie aresztowali by mnie kilka razy..
  Ale nie mieszkać - never ;)
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @wk..ny 14:13:57
  To poleci OT;p
  ------------------------
  "...klubowicza "fanklubu Daewoo".." przesadziłeś:)
  Tzn nic do nich nie mam, każdy ma jakiś kącik zainteresowań. Nesia to właściwie hopel i tu mnie masz, tylko raczej też mroki przeszłości:)

  Żeby było zabawnie, to właściwie mam teraz Nesię. Urzekająca prostota konstrukcji, stage masy (odelrżony przez rudą zośkę (specjalistka, robi każdą furę)), wartość 1000 cebulinów i w ogóle nie żal dzwonić. Gdy zimą wpadła do rowu, to walnąłem drzwiami i poszedłem (nie podpaliłem) i nie uwierzysz idzie w trasę pojechać. Nigdy mnie nie zawiodła.
  Tylko fakt faktem, obecnie awansowała na wóz po mleko, fajki, plan taki jest, żeby jej jednak denko zrobić i nie złomować. To się wtedy na zabytkowych blachach postawi. Wiesz co to znaczy - OC 1/4, pod dach. One już tanieć nie będą. Zeżre ostatnie gruzy i będzie drożeć.
  Tzn mustang '65 to nie jest, wiem. Chaty w californi to sobie z tego nie kupie. Zresztą po co.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 13:47:47
  No ale to po co tak piszesz. Rozumiem wierzysz w PIS i to, że to obecnie jedyna opcja, to chyba trzeba zabiegać, a nie popełniać harakiri.

  Przez takie gadanie i olewanie (o ile dobrze pamiętam), PIS przegrywał siedem razy, zanim wkurw na PO osiągnął zenit i PIS wygrał.

  Teraz gadasz jak te ośmiorniczki, że mogą nam naskoczyć, bo w sondażu mocno stoi. Stoi, bo nie ma konkurencji. Bronio się wypiździł momentalnie i to z kim - Adrianem, a prędzej też mocno stał, jak górnik i ha, ha, ha, dobrze jest!
  Powiedz ile to jest roboty dowiedzieć się co najbardziej wpienia własny elektorat i mieć jaja - zrobić. Tym razem nie spierd***ć. I następne wybory jak w banku. No ale po co. Dobrze jest.
  To się zemści Husky, już choćby tym, że nawet jak katastrofy nie będzie i będziemy lecieć tym kursem, to oznacza koalicję z Kukizami, przy umiarkowanym spadku poparcia.
  To powodzenia życzę. Może być jeszcze tak, że zatęsknią za Jędrkiem, a prezes se połamie oba kolana na tym.

  ----------------
  @wk..ny rozwijam. Napisałeś:
  "DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ -dobre sobie, a jak dodamy do tego seryjnego piątkowego samobójcę, czy morderców za Daewoo Nexia to wychodzi na to, że Światem rządzi zorganizowana grupa przestępcza, potocznie nazywana Koshernostra."

  To nie było Daewoo Nexia (Nesia), tylko Daewoo Espero (Despero)
  :)
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 13:32:23
  Dlaczego akurat ja mam ci wyłożyć, Husky?

  PIS ma olbrzymią szansę sie wyp*****ić i następnych wyborów nie wygrać, o ile w ogóle będą. Na własne życzenie.
  Od X dawna, żadna partia nie miała takiego poparcia jak PIS i to poparcie jest przez sam PIS sukcesywnie niszczone/konsumowane.
  Takiej ilości wku***go elektoratu jak ma teraz PIS, to historycznie jeszcze nikt nie osiągnął.
  Wystarczy, że wyciągną z pudełka "nowy projekt polityczny". Czyli jakiś gowin, czy inny ujek, postawi nową patriotyczną partyję, a juści konserwatywną oraz bogobojną i PISowi sondaże zapikują szybciej niż cesna na redbull air show, szczególnie jeśli będzie przynajmniej w założeniu, twardo asertywna względem UE/DE i Szalom. Do tego w ramach kiełbachy wyborczej uproszczenie państwa prawa i obniżenie podatków. Mocno machać flagą. Obiecać ulgi: OC w dół, ZUS w dół, uwolnić grunty dla Polaków, skończyć z ekoterroryzmem itd. Będzie tego więcej.
  No i projekt PIS jebudu o ziemię w granicach progu, albo sztandar wyprowadzić.

  Ty jak gadasz, że jak schizofrenik ma konika na polin, to jest tak, że wrogiem Polski jest, to ja się ciebie pytam retorycznie:
  Polin=Polska?
  Coś się z tym poparciem dla jedynie słusznej partii pejsatej zagoniłeś, co?:)

  -----------------------
  @wk..ny, dla scisłości to był despero, nie nesia.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky
  A mówię padre rodzonemu, zawrzyj ryj, bo ci wjadą na chatę.
  Na co padre bohatera struga, że dawaj, po dwóch na raz i że się nie odważą.

  Padre ma tyle dobrze, że nie jest żadnym redaktorem, administratorem, prezesem, skarbnikiem, więc rydzyko mniejsze, ale ich w końcu może do białej gorączki rozsierdzić i zmieniarki ip via australia mu nie pomogą.
  To pomaga na banana co ma wszędzie, ale znaleźć to go znajdą.
  Najlepsze jest to, że to jest beton pisowski ten mój padre, a tera ciśnie tak, że robi nawet na mnie wrażenie. Przeca wrażliwiec nie jestem.
  Pamiętam, że ja jako "umiarkowany" byłem zdrajcą według padre, ukąszonym błędnymi ideami, kilka lat temu i kto mi tak w głowie namieszał.
  Tak się łamał i przełom od Morawera. Posypał gowę popiołem, powiedział: "k***a, synek miałeś rację" i ciśnie po całości;p

  No ale chyba go nie zamkną. Bardziej prawdopodobne typowe szykany. Ukręcą sprawę i wlepią 10k do zapłaty z wolnej stopy, a jak będzie fikał, to z dychy zrobi się dwie dychy i prace społeczne z zamianą na areszt.

  Nie jest dziwne, że w pierwszej kolejności na cel biorą pasterzy, nie owce.
  Z drugiej strony wiadomo, że to styropian wyrabia i legenduje.

  Więc i tyle, a na żyda i pedała gadać nie wolno bo to ikona i święty. Na białego, chrześcijanina, może jeszcze Polaka i księdza, to co innego - to można wszystko, byle zgnoić.
  Się któryś z tych znanych kurwów naszych na fali, wziął teraz za problem pedofili i chędożenia w kościele. w najnowszym filmie.
  Pacz pan, a o notorycznych gwałtach, dewiacjach i pedofili u pedałów i żydków, to się nie weźmie, bo za to płacone nie jest i będzie miał wilczy bilet.
  No patrzaj pan, byle te cebuliony tłuc i obświnić co zamówią.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 19:27:52
  No i co z tego. Pyknie się innowacyjną nowelę w pięć minut. Małżeństwo to będzie dobrowolny związek dwóch, bądź więcej, istot. W przypadku zoofili i muzułmanów trzeba będzie odstąpić od przymiotnika "dobrowolny", aby uwzględnić ich wrażliwość.
  No mówię - pięć minut roboty!
  Jednak dalej Beria śpi w szczegółach - "związek"... hmm
  Również jak wiemy, takie niedopowiedzenia w prawie, nie są dziełem przypadku i mogą się przydać. Komuś.. Trudno powiedzieć komu, ale się znajdzie. Np kryminalistom. Tzn mam na myśli bandytę. Bo kryminalista to jest np koleś co powiedział "**j! Nie będę tego złodziejskiego gówna płacił!" Zresztą to ogólnie główny wróg ludu obecnie, taki co mówi że nie zapłaci i **j! Ścigają zajadle:
  "A gdyby wasza matka nie zapłaciła?"
  "Hallo centrala, mówi że nie ma matki!"
  Powiedz tato,powiedz mamo
 • @Husky
  Jestem ultra-wolnościowo-nowoczesnym konserwatystą. Zgadzam się na homo małżeństwa, bez prawa do adopcji. Jednakże najpierw proszę uchwalić małżeństwa poligamiczne patriarchalne i matriarchalne, dla chrześcijan oczywiście. Nie wiem jakie to ma znaczenie, bo w Piśmie nie ma słowa o monogamii i mamy rozdzielność kościoła od państwa, ale proszę o taki zapis.
  Wtedy koleś o trudnym samookreśleniu hetero-homo-bierny-czynny-UFO, z penisem, ale i z cyckami i celulitem, może się ożenić nawet z chomikiem i wjedzie mu na chatę komisja do walki z dyskryminacją, prawdopodobnie przemocy w rodzinie i opieki nad zwierzetami. Potem będzie płacił na chomika alimenty. Co mnie to obchodzi, każdemu jak lubi.
  Powiedz tato,powiedz mamo
 • @Zawisza Niebieski 17:04:23
  "Łapówka 500+ może być istotna przy podejmowaniu decyzji co do posiadania więcej dzieci tylko w rodzinach patologicznych. W rodzinach na których nam zależy, czyli tych, których potomstwo będzie ludźmi wartościowymi dla społeczeństwa liczą się inne elementy, jak dostępność przedszkoli, możliwość znalezienia dobrej pracy. Mając taką stabilizację młodzi ludzie podejmują się spłodzenia nowego potomka."

  Od Bolca, co to miał dać po sto milionów, drastyczny spadek urodzeń spowodowany był lobotomią polityczno-medialną oraz dewastacją/zniszczeniem podstawy piramidy potrzeb.
  Osoby w miarę normalne, które skłaniały się do założenia rodziny (a były odpowiedzialne), nie mogły tego robić z przyczyn materialnych - elementarnych. Brak środków na lokum, wyżywienie, odzienie, opiekę zdrowotną itd. Rezygnowały, bądź odkładały, na nie następujące nigdy "później", nie tylko dziecko/dzieci!, ale sam stan małżeński. Z 1200+1200 trudno o dobrą perspektywę, a z 0+0 perspektywa jest zabójczo niekorzystna.

  Najwyraźniej Zawisza pochyla się z troską i zależy mu, na jakiejś szczególnie ważnej grupie społecznej.
  Ta grupa zdaje się srać na 500+ (te grosze, acz je bierze), natomiast przed podjęciem decyzji o zygotach, sprawdzają rachunek bankowy partnera i bik, czy aby napewno ma dobrą pracę. Warto sprawdzić również księgi wieczyste i archiwa kryminalne.
  Sprawy co prawda napewno umorzono, ale mogą być jakąś wskazówką, co do branży partnera.
  Na googlu odległość do stacji metra, oraz kliniki invitro. W dalszej kolejności dobre skomunikowanie i dogodności infrastrukturalne.

  Wtedy gdy wszystko jest ok, dochodzi do podjęcia ważkiej decyzji o spłodzeniu nowego potomka docelowego - ludzia wartościowego.
  Blogerowi echo24
 • x
  Polska to wolny kraj i wolno mi nie lubić kogo chcę, w tym eskimosów, nawet irracjonalnie.
  Niejaki paździoch Dutkiewicz, próbuje mi ustami swemi zabraniać, w dodatku oddawać cześć Wrocławiem, gdyż sprawuje tam urząd prezia oraz z tej okazji, wydawa grosz publiczny miasta na te pejsate bachanalia.
  To już jest problem, ale nie ze mną, tylko z imć Dutkiewiczem i to głównie jest problem kmieci wrocławskich, mniej mój.
  Więc najpierw kmiecie wrocławscy powinni się żelazkiem (zimnym), puknąć w czółko (jakiż tragiczny popełnili błąd wyborczy), a potem nie widzę sensu czekania do końca jakiejś "kadencji", tylko ją skrócić.
  Wystarczy zarzut niegospodarności, bez wstydliwego wywlekania dla kogo robi, paździoch prezio, faktycznie. Żeby nie powiedzieć chałturzy...
  To mogłoby być trudne do udowodnienia przed sądem. Należałoby mieć do tego specjalny aparat nazywany kontrwywiadem, tudzież specjalne wydziały policji do wykrywania i walki z paździochami.
  Antysemityzm jest czymś podłym i cuchnącym
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:26:23
  Przelatywałem:)
  Pewnie, że warto pożartować, na serio byłoby.. gorzko. Jest takie słowo/termin - zgorzkniały..
  Nikt tego nie lubi, co innego kremówki...

  Pzdr:)
  O obcych
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Cicho, we firmie się nie kabluje. Swoją drogą ciekawe hobby - płazy. Oryginalne raczej...

  Jeden mój znajomy, powiedział tak:
  "No bo chcesz. Jakbym chciał, to nie miałbym ani jednej. Powiedz, że świat nie jest porąbany. Tzn, nie wiem czy to świat, a potem się dowiesz, że jeśli chcesz toś desperat, więc tym bardziej nie. Musi się szanować.

  Na wszelki wypadek, z góry dementuje wszelkie plotki i pomówienia, oraz wyrażam stanowcze oburzenie.

  ..ale, skoro mam wyrażać wrażliwość kulturową, nie wspominając o opcjach i ultranowoczesnych, to co ja, jakiś gorszy.. Trza iść z postępem i duchem.."

  Coś kojarzę, że miałeś. Co się mówi w takiej sytuacji - przykro mi?
  Chyba, że to metoda na przytul "biedny miś", ale to ma miewa krótkie łapki.
  Są tacy co uważają, że krótkie łapki są ok, ale potem mówią, że jesteś świnia. Są znowu tacy, którzy mówią, że to nieważne, byle mówiły.
  O obcych
 • @Krzysztof J. Wojtas
  Ludzie nadal z lubością oddają się egocentryzmowi i geocentryzmowi.

  Podejrzewam, że ziemia może znajdować się na terytorium cywilizacji od dawna, tylko to zadupie - peryferia.
  Właściciele tego terytorium wiedzą o ludziach, a nawet mają atlas całej hołoty, ale nie pałają potrzebą kontaktu bo i po co.
  Kolejna rzecz którą podejrzewam, to że dyplomacja, co prawda, jest w galaktyce, ale niema. Tłumacze są niepotrzebni.
  Najsłabsza forma oddziaływania dyplomatycznego to projekcja, a standardowa to czyn i równowaga/nierównowaga sił. Nie polega na typowo ludzkim gadaniu i kłamstwach/oszustwach.

  Z faktu peryferyjności tego układu, wynika czasowa tolerancja, jest nieistotny jak to tylko możliwe. Jednak w ostatecznym rozrachunku wiadomo co się dzieje/robi z chwastami - roundup..

  Dobra wiadomość jak z tego wynika to, że z chwastami i szkodnikami, np mrówkami w kuchni się nie gada, bo i o czym.
  Nie uda im się nas dyplomatycznie przehandlować, co mają w zwyczaju i na czym, ta ich dyplomacja właściwie polega. Wszystko jedno którzy, waszyngtony, londyny, moskwy, pekiny. Nie będzie żadnych negocjacji, tylko wykonanie decyzji, którą podjęto, daleko, daleko stąd i jest niepodważalna dla wykonawcy.

  W rozmowie trącano "skąd przychodzimy".
  Uważam, że ewolucjoniści mylą się dużo bardziej, niż kreacjoniści.

  Kolejna kwestia, w "mitologii" "bogowie", mniejsi i więksi byli humanoidami. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne, że to byli ludzie.
  Taki koleś, który ma 189cm, waży 85kg, wygląda jak milion dolarów i ma bumstick, czyli kij robiący bum, spełnia kwalifikacje boga.
  W każdym razie dla prymitywa pokurcza 1,6m w kapeluszu, żyjącego średnio 22lata, żywiącego się tym co znajdzie, a którego zasadnicze narządzie, jak i broń stanowi nieciosany kamulec.
  Ci bogowie mieli jakąś chore hobby, spółkować z ludzkimi samicami, a z tego spółkowania wynikały jakieś dzieci/półbogowie.
  Żaden zdrowy na umyśle "obcy" takich rzeczy by nie robił, a jeśli nawet w ramach bardzo ekscentrycznego eksperymentu, to by nie prowadziło do dzieci i byłoby rzadkie.
  Taki pierwszy z brzegu zeus, nie kombinowałby, co by tu jeszcze przelecieć, albo ta zdzira, jak jej było, bogini miłości..
  O obcych
 • Najlepszy przykład upadku postcywilizacji
  Akumulatory litowe są niebezpieczne. Producenci i dystrybutorzy codziennie z przyklejonym uśmiechem akwizytora mówią, że nie, ale ludzie wią*. Są wybuchowe.
  Urządzeń elektronicznych i szczególnie aku, nie wolno palić, bo uwalniają się czasem bardzo zjadliwe toksyczne związki chemiczne. To również nie jest tajemnica, o której wią* wyłącznie konstruktorzy rakiet.
  Jest to niebezpieczne dla delikwenta, który to czyni, 1000x bardziej niż babuszka jarająca pepegami, bo ją na węgiel nie stać.
  I nie ma ani jednego ekoterrorysty, który by uwolnił orkę z tego powodu. Wszystko jest OK.

  Gdyby jacyś, np polacy, sobie zorganizowali takie ognisko, to byłaby zgraja nazioli, która morduje gaję, a tak to nie.

  Nie jest zły smartfon, bo to tylko przedmiot. Źli są ci co je kontrolują. Więc, sprawa wraca jakby, do rebe z synagogi szatana i zrozum tu eskimosa..
  Żyd to jednak stan umysłu !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  "sprawa skripala" oczywiście śmierdzi na kilo.
  To jest wszystko oczywiście jakaś legenda, którą nam się mówi.

  No więc, mówi nam się, że jakiś agent FSB zaczął robić dla MI5/6. Nazwali go podwójnym agentem, czyli zdrajca w FSB. Podobno na tyle cennym, że go brytole wymieniają, drogo, na moście. Pierwsze słyszę o takiej trosce dla odwróconego.
  Dalej mówi się nam, że padre Putino, tak się wściekł po latach, że go kazał kilnąć rzadkim, acz zjadliwym, nowiczokiem.
  Mógł go zastrzelić w dowolnej chwili, albo dziabnąć scyzorem dowolnego dnia. Nie!
  Padre Putino naparł się na royceroyca biologicznego z muzeum. Nie szczędził sił i środków, żeby? Efektowność?
  To już lepiej Skripal nieszczęśliwie spadłby ze schodów pod samochód, odrzuciło by go pod ciężarówkę z naprzeciwka, wtedy wpadłby do stacji metra pod nadjeżdżający pociąg. To by była efektowność... Pinbal mode..
  Brytole nie podają żadnych dowodów, za to od pierwszych dni rozpętują histerię, bo zabito agenta, podobnież emeryta i jutro może spotkać to każdego z nas.
  Już na następny dzień z całą mocą wiadomo, że to Putino. Oczywiście nie wierzę, że wyniki testów wykrycia nowiczoka były gotowe po kilku godzinach, a gdyby zdarzył się taki cud, to nie oznacza.
  Tak samo, jak zapis monitoringu, na którym widać, że zbóje korzystali z forda transita, nie oznacza, że byli anglikami.
  Każdy kto się nad tym zastanawia jest agentem Putino.

  I to wszystko robią kolesie, ganiający wikiliksy i gwóźdź programu - Snowden.
  Byli/są tak wściekli na tego gryzipióra, że złamali najświętsze prawa międzynarodowe i nad terytorium "niepodległego" państwa Austrii, zmusili do lądowania, przemocą, samolot prezydencki innego państwa, oraz dokonali napaści swoimi agentami, na ten pokład, czyli terytorium trzeciego państwa, w celu "przeszukania".

  Ciekawe, czy Snowden żywie jeszcze, bo sporo mi mówi że nie.
  Wpadł pod samochód, zjadł nieświeżą bułkę z bananem, dostał zawału, kosę w nocnym klubie, czy urocza blondynka dokonała rabunku po upojnej nocy, nieszczęśliwie zabijając Snowdena garotą? Takie rzeczy potrafią się przydarzać, gdy żyje się pełną piersią na krawędzi..
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • Talbot
  Zespół kwestii koreańskich, należy do preludium IIIWS.
  Znaczenie Rosji jest minimalne, pomijalne. Ważne jest, że US działa w porozumieniu z Chinami i najważniejsze jest to, że Chiny uzyskują hegemonię w azji, za zgodą słabnącego US.
  US zrobi "dil" z Chinami, które zobowiążą się do rozwiązania problemu Korei. To jest zgodne ze strategią amerykańską, która zakazuje konfrontacji z przeciwnikiem atomowym.
  Wpływy amerykańskie są wypierane, na rzecz Chin.

  Nie mam zamiaru się kłócić, mogę założyć z wypłacalnymi.
  Uwaga, uwaga - nadchodzi!
 • x
  Zdaje się, że szczyt połowowy minął, ale w nadbrzeżnych przetwórniach powinno być sporo towaru.
  Najwięcej ławic dzikiego, migruje na tarłowiska, od marca do października.
  Zapytuje jaka metoda: na robaka, blacha, wabik, pupa, aktywny spining, czy ustawiacie na noc, prądem, na muchę... Może ciągniecie siecią.
  No i to raczej niesmaczne, czyli to chyba, tak dla sportu.
  Złapać, zrobić zdjęcie z miarką i wypuścić do wody?

  Trzeba uważać, żeby nie dziabnął, bo się paprać może. Koniecznie gumowe rękawice, ostrożność, pałka z prądem i harpun, albo bosak. Jak się nie rusza to tylko tak udaje, może w każdej chwili upier..lić, a instynkt stadny, dzikie, mają jak piranie. W razie rany, natychmiast zabezpieczyć, bo jak wyczują krew, to się fanatycznie rzucają całym stadem, tratując się nawzajem, w ataku na ofiarę.
  O instrukcję obsługi"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:33
  Dlatego, że potrzebują protezy właśnie i iluzji bezpieczeństwa. Oni wierzą, że te "sojusznicze" siły, są ich polisą na bezpieczeństwo w razie awarii. Wierzą ponadto, że w razie większej awarii, nadciągną tu niezliczone siły sojusznicze bezwzględnie zapewniające świetlaną przyszłość.

  Oni się mylą oczywiście. Jednak nie jest tak źle.
  Gdyby się zdarzyło np, że nasze siły gdzieś pójdą, a te siły tu zostaną, to będzie jednocześnie atak na członka nato i jednocześnie związane walką zostaną siły amerykańskie.
  Z drugiej strony, pentagonowi może z rachunku wyjść, że lepiej wtedy te siły amerykańskie poświęcić, niż inwestować więcej.

  Niemniej wchodzą klinem, pomiędzy Rosję i UE, czyli niemcy. Czy też, ten coraz bardziej dziwny twór, który kiedyś był niemcem.
  Rzecz w tym, że oni realizują swoje interesy, z typową dla nich butą, a nie jak się wydaje yankofilom i koszerom. żeby nam robić dobrze.

  Tak czy inaczej warto mieć jakiś kumpli nawet udawanych, tylko nie można zapominać, że to na niby. Jeszcze trzeba pamiętać, że żyjemy w schyłkowej "demokracji", więc puls tych poczynań wyznaczają igrzyska dla gawiedzi co 4-5 lat i strasznie się ostatnio pitbule tarmoszą pod dywanem. Normalnie ruleta, jak kulka spadnie, a właściwie gdzie jest elektromagnes. Raz gramy w czarne, raz w białe. Raz tarcza ma być telewizyjnie, raz ma nie być, raz jest rura jedna w redzikowie, raz nie ma, raz jest festyn z przyjeżdżaniem na wakację Dżonów, raz Oli jedzie do domu, a do tego ośrodek spa w budgoszczu odrutowali jak w Kabulu, jakby nikt im wpierw globusa nie dał, tylko zrzucił w ciemno na spadochronach w nocy, także strategie wyglądają na rotacyjne na karuzelu.

  Oczywiście mamy znajomych na bliskim południu, tylko oni jeszcze bardziej kupę mogą i liczą, że raczej my coś zrobimy/wymyślimy.

  Skoro nie dogadamy się z Rosją, tylko ona nad naszymi głowami z niemcem, to cóż nam zostaje? Chiny? Absurd.. Turcja, Arabia? Jakby to powiedzieć..

  I tak koniec, końców, z wrogimi stosunkami z Rosją i wrogimi stosunkami z niemcem, skazani jesteśmy na soj militarny z tymi pacjentami disneylandu i interesy z zatoką, szeroko rozumianą. Z kimś trzeba handlować, z Langley sobie interesów nie porobisz, bo Cię wydymają.
  Tak się składa, że ci szanowani obywatele od islamu=religii pokoju, w trakcie blitzkregu, mają coś co nam strategicznie potrzebne na wymianę i my mamy co się im przyda.
  Nie mam na myśli fajerwerków, to dla nas nie politycznie, a oni u skośnego mają w śmiesznej cenie promocyjnej, jak to między przyjaciółmi, ze wspólnymi celami.
  Są inne rzeczy, a taki blitzkreg nie tylko amunicją stoi.
  Do tego neutralizacja aktywności eu środkowej, podczas rozpraw, udając dobrodziei, to coś może nie koniecznego, ale warto nie zaniedbać.

  Wojska słusznie radzieckie stacjonowały lat 40ści i pilnowały żeby pokój był, te tyle nie postoją. Zapewniam Cię. Najpewniej jak przyjechały na festyn, tak pojadą. Zostaną "odwołane" w związku z "sytuacją".
  Czy Polska ciągle jest państwem teoretycznym?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:38
  Jarek, prosze Cię:)
  Toż wiesz, że nimi trzącham od lat, żeby stanęli w prawdzie i na własnych nogach, a nie używali protez stronnictw zagranicznych, zostając ich klientami w czasami, naiwnej wierze, a czasami ze zdradziecką premedytacją za judaszowe srebrniki.

  Tobie chodzi głównie, o te bardziej propagandowe "dywizje" amerykańskie, czy coś innego Cię gniecie bardziej?:)
  Czy Polska ciągle jest państwem teoretycznym?
 • @Zawisza Niebieski 12:44:59
  Świetnie by było, niech nas nie widzą! Najlepiej całej europy środkowej! Szkoda, że to nieprawda, oni nie są jednak ślepi, tylko wściekli i zmierzamy do odcumowania od titanika, co krańcowo im się nie podoba.
  Czy Polska ciągle jest państwem teoretycznym?
 • @zygmuntbialas 19:24:00
  No pewnie. To reportaż z sytuacji w GB, z uwzględnieniem tego, co nas Polaków interesuje, czyli rodaków w GB.
  Gdyby to był np węgierski materiał, większą wagę pewnie, przywiązywano by do świadectw węgierskich robotników i ich sytuacji.
  To oczywiste i słuszne.
  Polacy na emigracji - 12.11.2017.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej