Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
57 postów 4988 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Echa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uważam za absolutnie zwodnicze i błędne, „akcje”,czy prowokacje, przeciwko kontyngentowi polityków i wojsk izraelskich, który ma nawiedzić nasz kraj w najbliższym czasie.

 

Jak trudno zebrać myśli, szczególnie gdy robi się to tak rzadko i przekonać ludzi, którzy łudzą się, że myślą codziennie.

Uważam za absolutnie zwodnicze i błędne, „akcje”,czy prowokacje, przeciwko kontyngentowi polityków i wojsk izraelskich, który ma nawiedzić nasz kraj w najbliższym czasie.

Ten sabat nie odbędzie się, ani siłą, ani nielegalnie, z pogwałceniem prawa RP. Ten sabat został podpisany i zatwierdzony, przez osoby piastujące władzę w Polsce. Ich nazwiska i podpisy na dokumentach są czytelne. Również jasna jest ścieżka służbowej podległości i odpowiedzialności za działania podwładnych. To samo tyczy przyjętych zapisów prawnych, umożliwiających takie i dużo gorsze wydarzenia w przyszłości.

Ci ludzie powinni zostać aresztowani i postawieni przed trybunałem stanu, ewentualnie sądem powszechnym, a dokumenty należałoby unieważnić.

Za co? Nie wiem. Może za zdradę, albo za niepłacenie podatków. Ważne, żeby z pierdla nie wyszli, nawet przy wymianie szpiegów, na granicznym moście Przyjaźni.

Że się nie da? Że kraj cały sprzedany? To po co wam nielegalne prowokacje? Wsadzić zdrajców, to wam się ryzyko nie widzi, ale dać obić ryje waszych (podobno waszych) rodaków, w nielegalnych prowokacjach, to tak. To odwaga rozpiera. To, że ich wyłapią i zlicytują, o to tak. To jest słuszne i fajne. To, że w wyniku tej prowokacji Polska zaistnieje na firmamencie światowych mediów, jako siedlisko antysemityzmu. Ooo, tak! To jest fajne!

Wszystko co szeregowi Polacy (ci którzy jeszcze tu mieszkają) powinni zrobić, podczas tej gospodarskiej wizyty, to wywiesić polskie flagi na trasie kolumny i obchodów. Może nie tylko polskie, może inne też. Zobaczmy, kto jest kim, co mu w duszy gra i gdzie mieszka? Może być kalejdoskop i feria barw! Flagi polskie, z unijnymi, z gwiazdami Dawida, niemieckie, ruskie! A co! Śmiało, przecież wam włos z głowy nie spadnie. Jest pełen pluralizm postaw aspołecznych, przeciw narodowych=nazistowskich, antypaństwowych (oczywiście tyczy tylko państwa - RP).

Ludziom, którzy podpisują w świetle jupiterów, zrzeczenie się suwerenności waszego państwa nic się nie dzieje, to wam się tym bardziej nie stanie, za wywieszenie tęczy na parapecie. To oczywiste. Można nawet punkty nabić na uniwersytecie, urzędzie, w biznesie, prasie. Czy co tam was utrzymuje i wasz genotyp. Przecież tak się już wcześniej "ryba psuła od głowy". Jeśli im wolno, to wam tym bardziej! Nic tylko kopiować.

Ci Polacy, którzy będą mieli nieprzyjemność spotkać się z tą kolumną na ulicy, bądź szerzej w terenie, powinni się z obrzydzeniem odwrócić i poczekać, aż przejedzie, a jeśli to możliwe wybrać trasę alternatywną. Nie słyszałem, aby wprowadzono zarządzenia obowiązkowego witania obcych wojsk i intensywnego machania przyjacielskiego. Może to niedopatrzenie i za rok już będzie.

I to tyle.

Senyszyn nic nie zrobicie. Nie ma kto, nie ma jak, a tym co z kraju robią kurwidołek podskoczycie? Bez jaj, chłopcy od robienia sody medialnej. Byle się pieniło nie? I zobaczymy co w pianie wypłynie, to się odłowi.


=========================================================

 

Gospodarka

Przy 80% opodatkowaniu obrotu gospodarczego nie może opłacać się nic, oprócz podłączenia do tego cyca podatków. Pomijając 30% jawne złodziejstwo tych środków (bezkarne), oraz dalszą 20% niegospodarność, polskiej gospodarki nie stać na autostrady (tym bardziej najdroższe na świecie), stadiony, metra. Nie jestem przekonany, czy stać na powszechną elektryfikację, tzw edukację, utrzymywanie uniwersytetów ( cóż za żart wyborny - uniwersytet!:)), oraz budynków wyższych niż trzy piętra. Po co?

Zrobić z powrotem wszędzie puszczę ewentualnie skansen, z drogą gruntową i wystarczy. Tymczasem premier wchodzi do G20. Szkoda, że bez nas.

KOMENTARZE

 • "Wszystko co szeregowi Polacy (ci którzy jeszcze tu mieszkają) powinni zrobić, podczas tej gospodarskiej wizyty, to wywiesić pol
  A postawienie 15 metrowego Krzyża akceptujesz czy już nie?
 • @SpiritoLibero 21:22:58
  w oknie? Wiesz ile przepisów trzeba spełnić?

  Ta "żwirowisko"..
  Niczego nie zmienia, a tylko patrzeć mendiów i właściwej narracji.

  Ogólnie, pytanie o akceptację jest próbą wmanewrowania mnie, w "swój - obcy". Chciałbym myśleć, że jesteśmy po tej samej stronie. Nie wierzę po prostu w pozytywny efekt takich działań, bo nie tam na tym żwirowisku, leży problem.

  Gdyby nie ten problem, nawet 25metrowy Krzyż, mógłby sobie tam stać od lat i nikt oprócz odwiedzających to miejsce, by o nim nawet nie wiedział. Ot stoi sobie Krzyż. Kto z niego zrobił sławny, kontrowersyjny Krzyż? (Nie mówiąc o tym, że tam przez moment był las Krzyży, podziwiany i obficie komentowany przez wiodące postacie.)
  Tak jednak nie jest. Jest "walka" o Krzyż. Wielka wiktoria przyniesie osadzenie/ponowne osadzenie 15metrowego Krzyża na żwirowisku. Wiekopomne to dzieło, choć wiadomo, że chodzi o tą "walkę". Gdy się skończy runda, trzeba będzie zacząć następną po gongu..no ok.
 • Są inne metody.
  Ile flaszek z benzyną dałbyś pan radę napełnić, gdybyś pan z sąsiadem i szwagrem wieczorem po robocie w garaźu przysiadł? Ze dwieście pewnie? A gdybyś pan jeszcze kilka tylko kartuszy propanowo-butanowych zakupił (są w paczkach po 6 sztuk w ofercie), łatwym sposobem lont w nie zasadził (w necie znajdziesz pan łatwo instrukcję mego autorstwa), i wtenczas dopiero na drogę z Flagą Polską wyszedł, to i efekt byłby o wiele lepszy.
 • @Torin 21:51:10
  "...pytanie o akceptację jest próbą wmanewrowania mnie, w "swój - obcy". "

  Bez obaw, nie stosuję nigdy metody zero-jedynkowej. Możesz mieć swoje zdanie, niekoniecznie zbieżne z moim.
  Żydzi przywiązuja ogromna wagę do symboliki, większą niż my i niż nam sie zdaje. Postawienie tego Krzyża ma być wyraźnym sygnałem, że jesteśmy i nie godzimy się. Więcej nie możemy pewnie teraz zrobić. Owszem, piszemy, protestujemy werbalnie ale to na nich z pewnością nie robi wrażenia. A Krzyż to potężny symbol.

  "Chciałbym myśleć, że jesteśmy po tej samej stronie" - Ja też :) I pewnie jesteśmy.
  To co? Jedziesz z nami? :))
 • @Pan podporucznik 22:27:35
  A co z ppanc? Przecież oni piechotą nie będą? Nasza piechota będzie ich osłaniać. To na nich te mołotowy?
  Może być ciągnik siodłowy z wspawanymi szynami?:))
  Tylko to chyba wojna jaka musiałaby wybuchnąć, a ja nie słyszałem: uwaga, uwaga, nadchodzi koma pięć. Nie słyszałem, że nie oddamy Gdańska i że Polska od morza odepchnąć się nie da. Nie? Mamy pokój za wszelką cenę. Możliwie najwyższą, bo prowizja procentowa jest większa..

  To dopiero by ryja rozdarli na tutejszy antysemityzm..no i chyba terroryzm!
 • @SpiritoLibero 22:35:16
  Znaczy cel do osiągnięcia jest taki, żeby ich poirytować.
  To nie wiem, czy wersja porucznika jest, może nie mądrzejsza, ale efektowniejsza chociaż. Płonie ognisko w lesie, la, la, la!;p

  To są cele zastępcze, Spirito, nawet nie drugiego rzędu.
 • + TRZEBA DODAĆ, ŻE WAZNE SĄ KAMERY. FILMOWANIE WSZYSTKIEGO CO SIĘ DZIEJE, KTO ZDRADZA POLSKĘ.
  Poza tym - zgadzam się z większością tez Autora.
  Oczywiście, nie jest prawdą, że Krzyż to sprawa drugorzędna. Co to, to nie. Ale mądre podpuszczenie otoczenia - żeby się zorientować kto Polak prawdziwy, kto dys-Polak, kto a-Polak, a kto anty-Polak - bardzo dobry pomysł. Ta wiedza pomoże zwycięstwu nad antypolonizmem.
  +
 • ---------POPIERAM w całości !!! Autora
  --- tam na żwirowisku jak już !!! to MA BYĆ 15m TRANSPARENT !! z wypisaną liczbą zamordowanych Polaków .

  ---Sendecki gra w grę ! SZKODZĄCĄ Polsce -krzyż w mediach świata zostanie przedstawiony jako !! walka TALIBÓW i O TO CHODZI !!!! a w Polsce ? nazwisko Sendeckiego kojarzyć będzie się !! już tylko z !

  http://www.youtube.com/watch?v=rDkxCDanMqg
 • @ninanonimowa 11:07:02
  Nieprawda!
  Tak myśla i robią nasi wrogowie a pani im teraz pomaga. Fe!

  Zapraszam, zbiórka na żwirowisku. Pani będzie podawała elementy Krzyża a ja będę łączył. Zgoda?
 • @ninanonimowa 11:07:02 "NIEKRYTY KRYTYK" BAJDURZY I KŁAMIE
  Proszę spokojnie przeanalizować co on wygaduje, jak obraża, dezinformuje, Wierze Świętej zaprzecza. Ja się tego pana nie boję.
  Tak samo nie boję się tego, że masońskie i satanistyczne media będą pluły na Krzyż i Pana Boga. One zawsze takie będą.
  Dzięki internetowi dzisiaj mamy możliwość opowiedzieć prawdę o tym co się dzieje. Zanegować te wszystkie kłamstwa oświęcimskie.
 • No cóż...
  Pożyjemy, zobaczymy.
  Kolega doktor ma szansę albo zrobić kulturalną demonstrację, albo popuścić jadem.
  pozdrawiam
 • @ratus 12:19:50
  Spokojny bądź :)
  Pan Doktor nie z tych co dają się sprowokować.

  Choć zawsze może się jakiś agenciak przyplątać ale zostanie szybko zidentyfikowany, nadziany na ruszt i spożyty jako koszerna przystawka do niekoszernego wieprzka od Witaszka :))
 • @SpiritoLibero 12:38:39
  Dobrze, wierzę na słowo :-))
  Ale w razie czego będziesz studził?
  pozdrawiam
 • all
  Słuchajcie, mam pomysł postępowy w duchu miłości!

  Skoro to jest normalne i pożądane, to następne posiedzenie knesetu powinno odbyć się w Hiszpanii, w jakimś wymownym miejscu. Napewno są miejsca kaźni w Hiszpanii. W końcu to od nich się zaczęło "niesprawiedliwe" gonienie Żydów. Następne np w Dachau w Niemczech. I kolejne państwa, w Europie i poza. W Ameryce można by urządzić posiedzenie w obozie FEMA, albo ostatecznie Kamp Devid. Można zrobić jeszcze śmieszniejszego krosa i wybrać pola Getysburga.

  Zobaczymy, czy tam też obowiązują prawa miłości. Moim zdaniem nie, ale gdyby, to chociaż nie będziemy jedynymi idiotami w okolicy. Pan premier ryży, powinien wyjść, przez swojego ministra Zdradka, z taką inicjatywą międzynarodową! Avanti!
  ;p
 • @ratus 12:51:32
  Masz jak w banku :)
  Chociaż ja wolę coś zamrozić. Chyba, ze wolisz grzańca ?
 • @Torin 13:53:17
  Można by to nazwać Love Tournée.
 • @Torin 13:57:10
  No co ty...
  Taki ładunek "miłości" może zabić każdego :)
 • @SpiritoLibero 14:01:36
  Love Bullet Tournée? Też niezłe..:)
  Albo Kosher Love Bullet Tournée - KLBT
 • @SpiritoLibero 13:55:38
  na cześć gospodarskiej wizyty ''starszych i mądrzejszych'', inkwizycja, krórą tak ''kochają'' stała się na neonie wzorem profesjonalnego i humanitarnego sądownictwa. nie wiem, czy zauważyłeś? bo gdyby taka nie była w rzeczywistości, nie miałby kto składać takich wizyt
 • @SpiritoLibero 11:54:53
  -----------------------------NIE-------------------------
 • @night rat 06:35:14
  Klawiatura ci szwankuje, że tak bełkoczesz nie po polsku?
 • @night rat 06:10:21
  "... bo na co wskazuje, to oczywiste."

  Na co?
 • @SpiritoLibero 07:30:42
  No i na cóż znowu ta kopaninka z Ratem, Spirito?
  Użył żartobliwie rusycyzmów, Ty też pamiętam używałeś.

  Rat, wiem, że on zaczął, ale odłóż łopatkę. Pani widziała.:))

  Grzecznie lepimy babki dalej, proszę i nie sikać do mojej piaskownicy:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej