Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
58 postów 4972 komentarze

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Zły gliniarz i dobry gliniarz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mało istotne, ale chcę aby wybrzmiało chwilę.

Zły gliniarz i dobry gliniarz
HGW razem z ferajną chcą zaorać marsza, bo ideolo jest niesłuszne. Możeła nie ma, gwiazdek, uwielbienia dla berlina brakuje i cała reszta niesłuszna i nieposłuszna polin.

Z drugiej strony sam tusek, gdyby to było możliwe to by sobie wziął marsza, bo to bańka poparcia, ale nie ma jak ugryźć.

Kaczor ma jak ugryźć. Teoretycznie jest kompatybilny z marszem. To sobie nie "utylizuje", jak napisałaś, tylko "zagospodarowuje".

I gówno z tego będzie.

Nie chce mi się rozpisywać, ale przecież od lat "trwają pracę", aby "uwspólnić marsza". Jakoś ostatecznie nie uwspólniono prawie niczego w marszu.
Dudziarski marsz, jest kalką marsza komoruskiego i w najlepszym razie ma szanse zostać marszem pisiarskim. W najlepszym, bo Sakiewicz to se może aktyw zmobilizować i dowieźć Dudziarzowi, bo szara masa, to pójdzie z bosakami i kosynierami. Taka jest różnica pomiędzy kamerdynerami, a narodem.

Tylko te narodowce, mogłyby przestać wpieniać naród, z tym uwielbieniem dla Romka który nic nie zrobił, ino piórem skrobnął parę rzeczy i Ziuka z którego literat był, jak z koziej dupy trąba, ale za to skuteczny praktyk i sporo zrobił. Żeby nie powiedzieć - z gówna bat ukręcił.
----------------------------
 
(Po jedenastym pewnie to usunę, bo to komentarz bieżący, tracący całkowicie na znaczeniu poza marszem)

KOMENTARZE

 • Talbot
  Napisałbyś lepiej jak kopnąć w d... HGW, ale tak, żeby sobie buta nie ubrudzić.
 • „Ziutek”?
  Owszem, zrobił bardzo wiele, szkoda tylko, że z wielką szkodą dla państwa i Narodu polskiego.

  http://nikander.neon24.pl/post/143741,pilsudski-za-ten-gwalt-uczyniony-nad-polska
 • à propos L-4 policjantów
  Policjant jest człowiekiem i ma swoją godność. Kazano mu za marne pieniądze wynosić kurewstwo z demonstracji nawet bez gumowych rękawic medycznych, co przeczy europejskim standardom. Oni mają telewizory i widzą swoich kolegów w akcji we Francji, Niemczech , czy Hiszpanii.

  https://pbs.twimg.com/media/Drj3Nt8XcAESAJh.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Drj3TfLWwAEe9xf.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Drj3QvhWkAAb-iG.jpg

  Czy niezabezpieczeni przed plwocinami KOD-erastów i UB-ywateli Policjanci oprócz przepukliny( od ich godnego noszenia) dostali wstydliwych chorób francuskich, że aż tylu ich na L4?,
  Toż to epidemia. Nie szczepieni byli czy co?.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej