Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
57 postów 4988 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

W trosce o rzetelność

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ankieta: Sąd koleżeński

Tak się wszyscy martwimy, aby nie zostać pomówionym i nie pomówić. Nie obrażać i nie zostać obrażonym. Mamy pewną sprawę wewnętrzną, NowoEkranową.

Otóż u znanego i poczytnego blogera ZeZeM ukazał się artykuł o wymownym tytule: Komu rakietę?

Mniejsza o treść. Traktowała o broni z okazji bliskowschodnich zamieszek i rewolt. Raczej krótka nota na podstawie serwisów. Nic specjalnego.

Oto treść komentów do tego tekstu i nie było innych. Wspominam o tym, aby była jasność, że to nie jakaś poboczna impresja, tylko całość dyskursu:

--------------------------------------------------------

- Mnie. Biorę wszystko za obligacje. W razie bubli, będzie ekipa reklamacyjna.:)

Torin

---------------------------------------------------------

- Proszę zaświadczenie z parafii i zaopiniowanie z PISu. W przypadku dostarczenia dokumentów, rabat 10% i kostka C4 gratis! :)

ZeZeM

--------------------------------------------------------

- Myślę, że nie wykracza to poza moje możliwości. Jednak torturowanie osoby duchownej, to jakoś tak nie po chrześcijańsku. Burgery i inne Hagi też mogły by mieć coś do powiedzenia. Obawiam się, żę ręka może mi zadrżeć!:)

Torin

-------------------------------------------------------

- Proszę strzelać!...Śmiechem.:)

ZeZeM

--------------------------------------------------------

Koniec.

No pożartowaliśmy grubo. Nie? Może i niesmacznie według niektórych, to już zależy od odbioru, ale pożartowaliśmy.

 

Jakiś czas później przelatuje nad krainą ZeZema i cóż widzę? Zostało tylko:

- Mnie. Biorę wszystko za obligacje. W razie bubli, będzie ekipa reklamacyjna.:)

Torin

---------------------------------------------------------

- Myślę, że nie wykracza to poza moje możliwości. Jednak torturowanie osoby duchownej, to jakoś tak nie po chrześcijańsku. Burgery i inne Hagi też mogły by mieć coś do powiedzenia. Obawiam się, żę ręka może mi zadrżeć!:)

Torin

--------------------------------------------------------

 

Myslę sobie, że to nie w porządku. Wygląda jak ja bym w to wszystko wplótł parafię i do tego wygląda już dużo mniej śmiesznie!

Postanowiłem odegrać się leciuchno na naszym ZeZeMie i pod tym napisałem trzeci koment, który opisywał CAŁY przebieg rozmowy. Dokonałem na końcu manipulacji. Bo "zapomniałem" dopisać "śmiechem". Do tego pozwoliłem sobie na uwagę, że takie rady są mało przydatne, bo po strzale już mi nic nie podpisze.:)

Spodziewając się, że autor niezwłocznie wyprostuje prowokacyjkę i zrobi to w iście ZeZeMowskim stylu! :)

 

Temat zupełnie przypadkiem wypłynął u WojtekCy. w:

//maciwoda.nowyekran.net/post/30221,polski-wynalazca-lucjan-lagiewka-i-jego-zwycieska-technologia-epar

Gdzie kasacja komentów własnych przez ZeZeMa, zrobiła zamieszanie i nie ja temat podniosłem. Napisałem tylko, lekceważąc sprawę kasacji:

------------------------------------------------------------

-To jest pikuś! Odezwałem się u niego w temacie rakiet i jak ten pokasował swoje komenty to wyszło, że chce odstrzelić Papieża i mu się chwalę!:p

Torin

-----------------------------------------------------------

 

Dziś sobie wchodzę na NE i cóż widzę. Nowego ZeZeMa! Postanowiłem wdepnąć i przy okazji zobaczyć co mi odpisał w sprostowaniu do rakieciarsko plebanijnego tematu.:)

Po wejściu zobaczyłem, ze tematu rakiet nie ma już, co specjalnie nie dziwi, bo ZeZeM w usuwaniu jest niekwestionowanym mistrzem i między innymi stąd jego wysoka pozycja w tabeli blogerów. Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę.:)

Jest natomiast swierzutki temat, w którym ZeZeM owija w bawełnę. Mianowicie straszy mnie policją, w bawełnie obrony poranionych blogerów, ze szczególnym ujęciem sprawy rednacza i wypocin Mareczka na wiadomym portalu.

//zezem2.nowyekran.net/post/30377,co-za-duzo-to-nie-zdrowo-czyli-monitorpolski-s-blog-marka-zlamal-wszelkie-zasady-przyzwoitosci-wobec-naszego-kolegi

Mianowicie uwaga, uwaga!:

------------------------------------------------

Nie tak dawno w jednym z komentarzy dotyczących mojej osoby przeczytałem, że namawiałem do zamordowania papieża. Byłem zaszokowany. Przez chwilę zastanawiałem się, czy fakt ten zgłosić na Policję i zażądać ustalenia autora tych słów. Ciągle się waham i jest wysoce prawdopodobne, że zareaguję bardzo zdecydowanie. Odnosząc zaistniałą sytuację do Łazarza...

-----------------------------------------------

No pewnie! Dobrze jest sytuację odnieść do Łazarza! Nie jesteś pierwszy odnoszący!:)

 

Uznałem jednak, że człowiek obdażony taką inteligencją i poczuciem humoru może po prostu grać swoją rolę dalej i nic mu nie sprawi większej satysfakcji jak wyprowadzenie mnie, głupka z równowagi. Może się nawet założył, że da radę.:)

Postanowiłem więć odpisać w komencie:

---------------------------------------------------

 

- Skoro już zostałem wywołany do tablicy i popełniono na ten temat cały post niby o kim innym.:)
Drogi ZeZeMie, spieszę przypomnieć, że pisałem w komentarzu o tym, że po tradycyjnej ingerencji w noty z twojej strony, to moje komentarze wyglądały jakbym planował zamach na Papieża, a i to było żartem, którego jako krynica humoru, nie mogłeś nie zauważyć.
Dopuściłem się przy tej okazji, również pewnej manipulacji, w komentarzu we wspomnianym u Ciebie poście, już po twojej ingerencji w nurt komentów. Mając przy tym świadomość, że potrafisz zamieścić pod nim szybkie i zabawne dementi. Wiesz doskonale czego dotyczyła manipulacja.:)

Stało się inaczej. Postanowiłeś wykorzystując koniunkturalnie inną sprawę postraszyć mnie sądem i krokami. Duże kroki robisz.:)

Co prawda niełatwo mnie już zdziwić, to bedę zdumiony jeśli dla wątpliwej reklamy, będziesz ciągnął ten temat, a jeszcze bardziej jeśli ktoś pełniący służbę państwową będzie tego słuchał.
Cóż, czyń, co uważasz za słuszne!:)

Aby rozwiać wątpliwości czytelników. Mógłbyś przedstawić chronologię zdarzeń i dokonać cytatów, ale nie sądzę abyś uznał to za konieczne.:)
Mogli by sięgnąć do oryginału i się przekonać naocznie. Och! Przed publikacją tego usunąłeś oryginał! Oczywiście, nikt Ci nie może zabronić, oczywiście...


P.S
Wilk się przebrał w owczą skórę i kokietuje rednacza. Fajne!:)

Torin

-----------------------------------------------------------

 

Szybując dalej nad blogami przypomniałem sobie miejsce gdzie niby dokonałem tej straszliwej zbrodni i dodałem koment w Łągiewce Wojtka:

----------------------------------------------------------

:PPPP

Okazuje się, że sprawa ma ciąg dalszy. To on mnie teraz straszy, że jest poszkodowany i będzie dochodził, bo ja tu u Ciebie posądziłem go o planowanie zamachu!
Wszystko elegancko wplótł w uniesienie ŁŁ z okazji MP i niejakiego Mareczka i popełnił o tym wpisa.

Sądzę, że się dobrze bawi przy tym, ale jak ktoś sobie takie ćwiczonka urządza, to najpierw musiał gdzieś kursów liznąć, nie?
Czy samorodny talent? W sumie możliwe. Czasem amatorzy też startują w ligach zawodowych, a talent ZeZeM niewątpliwie ma.:)

:PPPP

-------------------------------------------------------

Po jakimś czasie wracam do aktu oskarżenia, co też prokurator na moją obronę napisał i dowiaduje się, że obronę podarto, znaczy usunięto.:) A dla mnie zostawiono karteczkę:

--------------------------------------------------------

- ...i tak byłem cierpliwy, won z mojego bloga.

ZeZeM

--------------------------------------------------------

Nie muszę, oczywiście dodawać, że aby to skomentować, musiałbym się posłużyć innym nickiem, bo tego halabardnicy do siedziby sądu nie wpuszczą.:p

 

 

 

 

 

Do tej pory uważałem, że autor tego bloga ma wybitne poczucie humoru. Żądło - rzec by można! Razem ze wszystkimi atrybutami, ironią itd,itp..

Obawiam się jednak, że jego poczucie humoru działa tylko w jedna stronę.:)

Za to żądło, w sumie ostrze, to już wcześniej kreśliło czasami dziwne łuki.

 

Niniejszym, moim dobrym prawem i zwyczajem oddaje siebie i sprawę pod osąd koleżeński. Nie jestem znanym blogerem, w zasadzie w ogóle nie jestem blogerem, ale sprawiedliwość powinna być niejednoosobowa i nie wykoślawiona propagandą, czy cenzurą, które to zabiegi próbowano na mnie kilka razy w tej sprawie wykonać i się nie udało, a na koniec odmawia odpowiedzi.

Najwyżej o wyniku tej ankiety dowiem się w areszcie, gdzie niechybnie trafię, po tym jak posądziłem bezpodstawnie biednego ZeZeMa o terroryzm. Prawdopodobnie ABW już jest w drodze..:)

 

P.S.

Oczywiście plebanię i Papieża, niepotrzebnie zamieszanego w tą sprawę jestem skłonny przeprosić z góry. Proszę o sąd nad meritum.

Dla porządku dodam może tylko, że Papieża ja wciągnąłem, plebanię ZeZeM..

P.S.S

Jak ktoś chce być w tamtym blogu na bierząco, radzę robić częste screeny, bo dynamika jest spora.:)

Dziekuję.:)

KOMENTARZE

 • autor
  Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest - omijać z daleka. Co staram się czynić (choć tytuły nie raz sugerują ciekawe przemyślenia). Ale że nie jestem obdarzony podobną wadą wzroku przeto uznałem że nie warto nadwyrężać go tylko po to by zyskać podobne spojrzenie ;)
 • @Torin
  W różnych tekstach i komentarzach często zdarzają się niezamierzone lapsusy i nieczytelne skróty myślowe będące źródłem nieporozumień. Jeśli pamiętasz, między nami też kiedyś doszło do zawinionego przeze mnie nieporozumienia. Ale, mam taką nadzieję, udało nam się wszystko wyjaśnić i nie żywisz do mnie urazy. Jeśli ludzie mają dobrą wolę i czyste intencje, to zawsze są w stanie sobie wyjaśnić tego typu sporne kwestie i zażegnać niepotrzebny konflikt. Jeślinie, to znaczy, że nie mają dobrej woli, a takich ludzi należy unikać.
  Pozdrawiam.
 • @
  ZeZeM powinien zmienić nick na : PojawiamSięiZnikam
  tyle w tym temacie,szkoda klawirka.
 • No to się kręci
  Z niewinnej pogawędki przeszło do drapania po oczach:))
  Torin, jednak Ty zachowujesz dystans do tego wszystkiego i tak 3maj :))
 • @cyborg59
  Pamietam, że na niego oczekiwałeś. Wiesz ,to podobno jakieś nazwisko i marka, oni tak lubią mieć. Ubolewam.
 • @Piotr Marzec
  Jak przez mgłę pamiętam, że coś było. Bardzo szybko to rozwiązaliśmy. Zabij mnie nie pamiętam o co szło!:)
  Nieuważnie przeczytałeś nie ma mowy o niezamierzonym.
 • @WojtekCy.
  Coś w tym jest, przyznaje ze wstydem!:)

  http://www.youtube.com/watch?v=yJ0_O35fy7M
 • x
  Chłopaki, nie o to chodziło, żeby teraz polować na czarownice. Przedstawiłem sprawę szczerze i się pytam czy mam za co przepraszać ZeZeMa, bo mój osąd może być stronniczy, a tam nie dano mi szansy obrony.

  P.S
  ABW jeszcze nie wpadło.:)
 • @Torin
  E, no ja słyszałem, że tylko winny się broni / i nie wiem co o tym myśleć ;)/. Brak obrony to też obrona jako i brak konsekwencji... jest, niestety, też konsekwencją :)
  Kłaczek- to jest to!
  Pozdrawiam
 • @Anderson
  Trudno! Kłaczek! Zdarza się.:D
 • @Torin
  Całokształt się liczy, Kocie! ;)
 • Jak Cię nie lubię:)))
  Tak masz rację :)))
  Miałam z Zezem ten sam problem.
  Ktoś zasugerował że w tej "trójpolówce" działa kapryśna kobieta .
  Uważam to za bardzo prawdopodobne.
  Już tam nie bywam bo nie dość że kapryśna to jeszcze cienka w intelekcie i bez poczucia humoru.
  Moja konkluzja po krótkim "romansie"/czysto platonicznym ma się rozumieć:))
  /Żeby nie było że go uwiodłam i stracił wianek:))/
  z Zezem jest taka :
  Nie można się z nim dogadać bo ciężko wyczuć kiedy ma period i tyle:)))
  Ps.
  Przysięgam ostatni raz u Ciebie bo mi znowu zarzucisz że to jakaś dintojra czy cóś:))
 • @inka1
  Nie wmawiaj mi ciąży!:)
  Sama ostatnio zaczęłaś o dintojrze, a jak się potykałaś Z ZeZeMem to mnie nie było. Nie mam podstaw, aby coś zarzucić.:)

  Jedynie, że nie ten sam problem, bo Ty się pokłóciłaś. W moim przypadku manipulowano wpisami i opinią publiczną do osoby rednacza włącznie, gdy sprawa ostatecznie wybuchła, ale jak podsumowaliśmy - kłaczek.:)

  Pozdr:)
 • @Torin
  Jeżeli ciąża z tobą to tylko przez Niepokalane Poczęcie:)))
  Bo sam przyznałeś że nie dał byś rady:))
  W kwestii dintojry
  nawiązywałam do twoich sugestii o mojej wendecie ,
  ale jak widzę na
  "złodzieju czapka gore"
  a może lepiej
  "uderzyć w stół a nożyce się odezwą"
  a nie jak sądzę że zrozumiałeś że
  przyganiał kocioł garnkowi:)))
  Pzdr:)
 • @inka1
  Skromność moja droga to potęga. Wyraziłem obawę, że mógłbym nie podołać, nie że nie dam rady. :)

  "złodzieju czapka gore"
  a może lepiej
  "uderzyć w stół a nożyce się odezwą"
  Nie sądzę, bo ja za ZeZeMem ganiać nie będę i prosić aby się nikt nie wtrącał w potyczki.:)
  Czy aby Cię zadowolić, trzeba się zgodzić z twoimi tezami dotyczącymi osoby własnej? :)))

  Pzdr:)
 • @cyborg59
  "Ja w kwestii formalnej : czy takie zabawy są zgodne z etykietą ?"
  Etykietą, czy etyką? Naklejka, czy strategia? Taktyka?
  "Jesteśmy w stanie, w trzy, góra cztery osoby, rozwalić SG !"
  Jesteśmy w stanie i ja czasami bywam.:D Mogę rozwalić nawet w tym stanie SG, ale daj jakiś ważny powód.:) Dla ego?
  Dobra. Mniejsza o ważny. Może jakiś cel drugorzędny - secondary target. Niekoniecznie publicznie.
  Secondary targety zazwyczaj wyznacza się podczas planowania misji na primary targety i są osiągane oprócz, albo w wypadku failure primary targetów. Taka nagroda pocieszenia.
  Cóż, Cyborgu, zapraszamy do PLN!:)
 • @cyborg59
  Ja niestety nie mogę wziąć udziału w tej zabawie bo już tam nie bywam.
  Myślę że stratą czasu jest podejmowanie polemiki z kimś kto napisał kiedyś/błyskawicznie to oczywiście usuwając,a zaznaczam było to skierowane akurat nie do mnie/"....nie interesują mnie komentarze "
  Co należy według mnie odczytać ,jestem na etacie /jak już sam Zezem napisał do mnie jest nas trzech/interesuje mnie ilość wejść na stronę.
  Wysoka frekwencji jest tym o co mu chodzi,dlatego ja go ignoruję.Nie dam mu tej satysfakcji o którą mu chodzi.
  Pozdrawiam.
 • @inka1
  O ile zrozumiałem Cyborga, to chodziło mu o coś innego. Na planecie ZeZeMa nie zrobisz niczego, czego nie zaaprobują bogowie planety. Takie są zasady galaktyki Blogów. Wręcz mu nabijesz próbując... cokolwiek próbując.
  Myślę poza tym, że Cyborg abstrahował od postaci ZeZeMowej, w kierunku jakby pryncypialnym.
 • @Torin
  "Czy aby Cię zadowolić trzeba się....."
  Absolutnie nie.
  Lubię i cenię ludzi którzy mają własne poglądy /nawet wtedy kiedy są one inne niż moje:))/
  Dyskusja i polemika rozwija i poszerza horyzonty,musi być jednak zachowany jeden podstawowy warunek obopólny szacunek .
  Można różnić się pięknie.
  Flekowanie i traktowanie kogoś z góry doprowadza mnie do furii i białej gorączki:)))
  I to nie koniecznie akurat jest zarzut pod Twoim adresem,do Ciebie miałam żal za to że będąc świadkiem ewidentnie chamskiego zachowania janioła stanąłeś po jego stronie.
  Nie musiałeś mnie bronić bo w takich przypadkach radzę sobie sama:)) ,ale wystarczyło nie zajmować stanowiska .
  Tyle i tylko tyle.

  P.s . Poczułeś się obrażony że śmiałam zająć głos w dyskusji na temat Zeza mimo że upoważniłeś mnie do tego podobnie jak wszystkich publikując tekst pod znamiennym tytułem "W trosce o rzetelność".
  Zajęłam stanowisko ,przedstawiłam swoją opinię i doświadczenie jakie miałam z Zezem potwierdzające twoje zastrzeżenia a ty zwekslowałeś to w prosty żeby nie powiedzieć prostacki sposób."....bo ty się pokłóciłaś "a w TWOIM przypadku to manipulowano wpisami i OPINIĄ PUBLICZNĄ"
  Daj żyć:)))Trochę zdrowego dystansu i obiektywizmu .
  Tobie wycięli:)))/bez skojarzeń proszę/ Katastrofa.
  Komuś wycinają .
  Małe piwko .
  Prawda?
  Pzdr:)
 • @inka1
  Mnie nie wycieli! Mnie właśnie samego zostawili, skorygowałem to, wtedy wycieli w pień absolutnie wszystko i postawiono w akt oskarżenia na podstawie wpisu u Wojtka Cy, który mówił zupełnie co innego i to wszystko podpięte pod Mareczka w MP. Jesli to wszystko to jest to samu co w twoim przypadku, to zrobię to na co i tak miałem ochotę - zadowolę cię!:)))
  Tak Inka, masz rację, jestem hipokrytą!
  Szkoda, ze tylko tak mogłem, jak było?.:D

  P.S.
  absolutnie nie jestem, ani nie czuję się obrażonym, że zabrałaś głos. Zabieraj ile chcesz!:)
 • @Torin
  Cyborg nawiązał do mojej i Nim konwersacji i konstatacji która odbyła się albo u Niego albo u Polonii nie pamiętam po tym jak ją Zezem zbanował /nomen omen mnie tego samego dnia również/
  Chodziło wówczas o to że Zezem się zwinął a potem nagle pojawił/zresztą na chwilę/
  Zdążyłam jednak zapytać go jak należy rozumieć taką fluktuację poglądów u jednej osoby .
  Odpisał mi wówczas . "...bo nas jest trzech"
  To zapytałam .Czy należy rozumieć że Trójca Święta czy schizofrenia ?:)))
  Na to już mi nie odpisał .
  Wyciął swoje odpowiedzi a za chwilę znikł całkiem na czas jakiś.
  Potem napisał artykuł pt "Do wszystkich obrażonych jestem nadal aktualne"czy jakoś tak
  Ale ja już tam nie poszłam/ bo w między czasie zapomniałam wspomnieć zanim się zwinął dał minie i innym bana żeby uniemożliwić wymianę postów.
  Mnie się banuje tylko raz:)))
  /Daję Ci broń Tu masz na mnie gotowy sposób:))/
  Napisałam o nim kilka cierpkich słów w tekście
  "Ciaooo Zezem" nie wiem gdzie i u kogo a
  Cyborg mnie i wszem i wobec doniósł że Zezem napisał " że komentarzy idiotek nie zamieszcza "
  To po co tam" pudę" :)))
  I z kim i na jakim poziomie mam rozmawiać?
  Szambo i tyle.
 • @Torin
  Zatem ZGODA a Pan Bóg rękę poda:))))
 • @inka1
  Co Ty się tak domagasz tego bana?! Kobieto, nawet nie wiem, gdzie jest ten guzik!:)
  Banem Cię zadowalać nie będę!
  Sadomaso to nie zemną.:))
  Z tego co piszesz, to problemy z ZeZem, to problemy z brodą. Mnie też migały różne narzekania i nawet się spodziewałem, że mnie w końcu odhaczy, ale zmanipulowany akt oskarżenia bez możliwości obrony i wycięciu dowodów to była przesada.
 • @Torin
  "...Mnie też migały różne narzekania i nawet się spodziewałem, że mnie w końcu odhaczy, ale zmanipulowany akt oskarżenia bez możliwości obrony i wycięciu dowodów to była przesada."
  Taka prawda niestety że dokąd nas samych coś bezpośrednio nie dotyka to mniej /albo wcale nie /boli:)))

  Dzisiaj jestem "taka mala":))
  Bo jak wiadomo kobieta zmienną jest:)))
  http://zdjecie.pixmac.pl/4/smieszne-szczura-animal-zblizenie-pixmac-zdjecie-47895735.jpg
  Pozdr:)
 • @inka1
  Domagasz się tak od razu pod rząd? No dobra:
  Jestem hipokrytą!:))

  Mysią mnie nie zwiedziesz!:) Kobieta to transformers?
  W sumie kto wie. Ciekawe co na to Cyborg.
 • x
  Prędzej:
  https://spryelementary.wikispaces.com/file/view/cougar_main.jpg/133328929/cougar_main.jpg
 • @Torin
  Połechtałeś moją próżność co wynagrodziło wszystkie "zniewagi".
  Zaczynam Cię lubić pochlebco:))))
  Do miłego:)
  Pozdr:)
 • @inka1
  :)
 • Zezem pokazał klasę!!!
  Wersalu nie będzie...
  ZeZeM
  22.10.2011 02:10 1 komentarz
  Nowoekranowe wypierdki mamuta
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ

  Cóż, bardzo niechętnie, ale jednak zabiorę głos adekwatny do notek, które był zamieścił blogger - psychopata o nicku Andy – aandy i jego drużyna.

  ___________________________________

  A zaczęło się tak: http://salski.nowyekran.pl/post/30737,zezem-menelskim-prawi-katole-morduja-jak-na-prawego-katola-przystalo  Pomijam fakt, że tylu bzdur o sobie w życiu jeszcze nie czytałem, zastanawiam się nad tym, czy mój fan-club stanowią wyłącznie geje, czy też transwestyci, a może i jedni i drudzy?  Aby nie być posądzonym o homofobię zakładam, ze zarówno autor paszkwila, jak i jego przyboczni i przyboczna strasznie się na mnie obruszyli z powodu zapewne dziedzicznego otępienia umysłowego, gdzie do ich łańcucha DNA wprowadzono fałszywą informację o tym, że ludzie dzielą się na bolszewików, stalinistów i inną swołocz spod czerwonych sztandarów. Zakładam, ze w czasach jedynie słusznych byli albo donosicielami, albo niespełnionymi sekretarzami, choć jak wynika z treści, do tego scenariusza pasuje mi tylko jeden. Doprawdy nie wiem czym zasłużyłem sobie na taką popularność, jednak jedyni słuszni wymienili winy i orzekli wyrok, cóż, zastanawiam się, czy od razu się zastrzelić, czy też utopić? W sumie to nieistotne, ponieważ każda forma odbycia kary zakończy się w ten sposób – wspomniane internetowe łajzy, gnębić będą nawet ducha mego jedynego.  A, żem typ drapieżcy i gębę mam niewyparzoną, podeprę się klasykiem:  Absztyfikanci grubej Berty
  I katowickie węglokopy,
  I borysławskie naftowierty,
  I lodzermensche, grube chłopy,
  Warszawskie bubki, żygolaki
  Z szajką wytwornych pind na kupę,
  Rębajły, franty, zabijaki,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Izraeliccy doktorkowie,
  Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
  Co w Bochni, Stryju i Krakowie
  Szerzycie kulturalną francę!
  Którzy chlipiecie z "Naje Fraje"
  Swą intelektualną zupę,
  Mądrale, oczytane faje,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Item aryjskie rzeczoznawcę,
  Wypierdy germańskiego ducha
  (Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
  Wierzcie mi, jedna będzie jucha),
  Karne pętaki i szturmowcy,
  Zuchy z Makabi czy Owupe
  I rekordziści i sportowcy,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Socjały nudne i ponure,
  Pedeki, neokatoliki,
  Podskakiewicze pod kulturę.
  Czciciele radia i fizyki,
  Uczone małpy, ścisłowiedy,
  Co oglądacie świat przez lupę
  I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Item ów belfer szkoły żeńskiej,
  Co dużo chciałby, a nie może,
  Item profesor Cy... wileński
  (Pan już wie za co, profesorze!)
  I ty za młodu niedorżnięta
  Megiero, co masz taki tupet
  Że szczujesz na mnie swe szczenięta,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Item Syjontki palestyńskie,
  Haluce, co lejecie tkliwe
  Starozakonne łzy kretyńskie,
  Że "szumią jodły w Tel-Avivie".
  I wszechsłowiańscy marzyciele,
  Zebrani w malowniczą trupę
  Z byle mistycznym kpem na czele,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  I ty, fortuny skurwysynu,
  Gówniarzu uperfumowany,
  Co splendor oraz spleen Londynu
  Nosisz na gębie zakazanej,
  I ty, co mieszkasz dziś w pałacu
  A srać chodziłeś pod chałupę,
  Ty, wypasiony na Ikacu,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  Item ględziarze i bajdury,
  Ciągnący z nieba grubą rentę,
  O, łapiduchy Jasnej Góry,
  Z Góry Kalwarii parchy święte,
  I ty, księżuniu, co kutasa
  Zawiązanego masz na supeł,
  Żeby ci czasem nie pohasał,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  I wy, o których zapomniałem
  Lub pominąłem was przez litość,
  Albo dlatego, że się bałem,
  Albo, że taka was obfitość.
  I ty, cenzorze, co za wiersz ten
  Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
  Iżem się stał świntuchów hersztem,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę!  Waldemar m.

  Glors
  Ultima Thule
  inka1
  Nathanel
  małpoludy
  Andy-aandy
  Płotka
  Wintergreen
  Marek Kajdas
  Torin
  Dziadek Wojtek
  norwid
  andrzej61
  nakon
  Antoni1
  Pogromca Elit
  radosław
  cyborg59
  zibi
  bizz
  Antymaterialny
  Lancelot
  neko
  Czarny Borys
  Avern
  PASSAT
  Roman
  ninanonimowa
  doroboty
  polipid
  oskar20
  gallux
  Motywy już poznaliśmy, adresatów również, teraz pytam administrację, jak długo znosić będziemy wyjątkowo chamski ton tych zakłamanych psychopatycznie wypierdków mamuta?  Dobranoc Państwu i miłych snów :)

  Tagi:
  dla idiotów i zboczeńców

  49 odsłon | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.plGoogle BookmarksSitehoover
  1
  2
  3
  4
  5
  Średnia ocena: 1.0 (3 głosy)
  KOMENTARZE
  skomentuj

  Filipek z ZeZeM
  Wystarczyło ci pokazać gdzie Twoje pieskie miejsce i od razu zacząłeś uważać pana, nie zapominając wymienić go na pierwszym miejscu.

  A znosić mnie będziesz tak długo, jak długo będzie się tobie wydawać, że jesteś pępkiem świata.
  nadużycie link skomentuj
  waldemar.m 22.10.2011 04:53:11

  OSTATNIE POSTY

  .--. --- --.. .- .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .- -.-. .... .-..- .- --.. .- .-. --.. .- --..-- --.. .- -... .- .-- .- ... - .-. .- -.-. .. .-..- .- ... . -. ...

  .. -. .. . .--- . ... - - --- - -.-- -- .-. .- --.. . -- -... .- ...-... --.-- --.. . --.. . -- .- --- --..-. . .-.. .- --.. -. -.-- -- .-- .. .-.. -.- ..-
  czytaj więcej
  Średnia ocena: 3.0
  ZeZeM21.10.20110
 • @inka1
  Oryginalny to on nie jest. Poza tym zdaje się, że ustaliliśmy, że nas może pocałować. Więc jego wniosek jest taki trochę na poziomie piaskownicy. Przekomarzanie się.
  Pocałuj mnie w dupę!
  Nie, to ty mnie pocałuj!
  Wcale nie, bo ty! Itd..

  Nawet jego Tuwim, jest wtórny na portku. Silnie wtórny. Tak jak cały prowokacyjny, manipulacyjny, pseudointelektualistyczny, wsteczny ZeZeM:
  http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths&feature=player_embedded
 • @Torin
  Zajrzałam jednak i było warto :)))
  Świetne:)))
  Dzięki :))
  Do jutra u Andy-aandy.
  Zaczyna być ciekawie:)))
 • @inka1
  Ostatnie wiadomości frontowe:))
  Zezem /żałosny skurwiel/ popłakał się i poskarżył na Andy-aandy
  do admina.
  Klasyka:))
  Złodziej krzyczy łapać złodzieja:))
  Andy-aandy podjął rękawicę i walczy.
  Zobaczymy co będzie dalej.
  Robi się z tego telenowela brazylijska:))
  z Zezem w roli niewolnicy Izaury.
  Dobreee...?
  Pozdrawiam:)
 • @inka1
  Wojna ,wojna i po wojnie:)))
  PAX
  "Panie dziejku"
 • @inka1
  W PAX to nie wierzę. Za duży poziom zawziętości. Pewien etap przechodzi do historii.:)
 • @Torin
  Zgadzam się że może być ,że tylko zawieszenie broni:))
  Pzdr.
 • @Torin nie warto zezować do kolegi siedzącego w.... oślej ławce
  Cynizm to proteza inteligencji , szyderstwo zaś jest namiastką poczucia humoru ,manipulacja to podstawa prowokatora. Dodać warto, że głupcy jak pokazuje natura są głośni i najczęściej płodni Z tego powodu nie dostaję zeza od czytania głupot nie komentuję i…mam więcej spokoju.
  Szkoda nerwów na jakiekolwiek tego typu przepychanki. W końcu czy mamy tu jakiś obowiązek twórczo-pisarski ? Tym bardziej nie obejmuje nas przymus czytelniczy :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej