Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
55 postów 4881 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Niemcom już dziękujemy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteśmy bardzo przejęci, postawą niemieckich demokratów i ich nieustepliwością wobec faszyzmu, w nasze święto narodowe.

Jednak uprasza się braci Niemców o nie pomaganie, nam ułomnym, w walce z ich własnymi demonami. Polacy zawsze sobie radzili i nigdy w faszyzm nie popadli, jak to miało miejsce w wypadku innych narodów.

Byłoby dużo lepiej gdyby skupili się na zwalczaniu ruchów faszystowskich na swoim terytorium. Jest czym się zająć. Możemy w ramach rewanżu pomóc.

Mamy nadzieję, że niemieccy bracia docenią polską gościnność i niezwykłe starania, wręcz troskę, polskiego społeczeństwa i policji, aby tej gościnności stało się zadość.

Jednak jeśli nasi bracia, chcieliby nas odwiedzać w przyszłości, uprasza się o nie przywożenie broni i nie napadanie na ludność polską. Gościnność ma swoje granice, po przekroczeniu których powrót do miłującej demokrację i prawo Rzeszy, może być utrudniony i nie bez uszczerbku na zdrowiu.

W oczekiwaniu na zaproszenie na niemieckie święto narodowe, bracia Polacy.

 

W imieniu braci Polaków:

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

KOMENTARZE

 • @ Torin
  Ale Ty uprzejmy jesteś... :(

  "Meine Liebe Tante Angela!
  Wyp-----lać!!!!!!!!!!!!!!"

  Tak bym to jakoś ujęła.

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR
  "Tak bym to jakoś ujęła."

  Ja bym to ujął nieco inaczej:
  Hitlerowcy, spod znaku merkeltuska:
  Wyp-----lać do Reichu!

  Pozdrawiam
 • Kumpel mieszka w Bawarii...
  ...tam to dopiero "bracia" Niemcy organizują się w faszystowskich bojówkach w Norymberdze i leją się z Antifą, lepiej uciekac.
 • x
  No co wy najmilsi! Jak już nam ten kapelinder założyli i muszkę podwiązali to troszku dyplomacji!:p
 • @autor
  czy ta horda wandali, która przyjechała z Reichu to tak sama z siebie, spontanicznie? służby niemieckie nic nie wiedziały?
 • @1normalnyczlowiek
  :) Na jedno w zasadzie wychodzi .

  Też pozdrawiam.
 • @Ewa Rembikowska
  Unsere Liebe Tante Angela z cał ąpewnością MUSIAŁA być poinformowana przez służby niemieckie /które mają to środowisko spenetrowane/ o gościnnym wyjeździe antify do obcego państwa. Przecież to RUDYMENTY polityki!

  "Nasze" służby wiedziały o tym przyjeździe od dawna. Więc? W porozumieniu i zmowie... etc.. Na to są, qurna, PARAGRAFY!!!!!!!!!!!
  To jest TEST na polityków, którzy plumkają po naszej stronie. PiS i teraz - ziobryści.
 • @Torin
  Torin/ku/ Drogi!

  Jak na szkopy na Ciebie w Warszawie plują i Cię pałują, to rozmawiasz dyplomatycznie, popluwając własnymi zębami?
  No, chłopy, co się z Wami, do polskiej nędzy, porobiło?
 • @KOSSOBOR
  No jak Ty nic Słodziutka nie rozumiesz!:)
  Toć ja się do braci Niemców zwracam generalnie, nie do obecnie przebywających turystów i zważ na puentę. :)
 • dopisuję się
  do Grzegorza Brzęczyszczykiewicza
 • Polacy
  "Niemcom już dziękujemy!"

  "Meine Liebe Tante Angela!
  Wyp-----lać!!!!!!!!!!!!!!"

  "Hitlerowcy, spod znaku merkeltuska:
  Wyp-----lać do Reichu!"

  Jak zwał, tak zwał, ale miarka się przebrała! Nie czas na dyplomację!!!
 • x
  Wersje alternatywne:
  http://tatarka.nowyekran.pl/post/37278,relacje-wierszem-z-11-11-11
  http://bezkropki.nowyekran.pl/post/37190,list-do-niemiec-pilne

  :)
 • To co?
  Robimy z tego aferę międzynarodową? i protest do ONZ-u o ingerencję obcego mocarstwa?

  a może na to czekają by móc potem ogłosić: ludu Europy, przeszła przez wasze kraja ataków terrorystycznych o niespotykanej dotąd sile! z którą nie mogliśmy się uporać. Terroryści ci pragną waszej zguby i upadku strefy euro. ich celem jest wywołanie kryzysu i konfliktu na skale światową. eurorząd w Brusielce nie może na to patrzyć z zamkniętymi oczami ani pozwalać na to by za sprawą działań garstki lewicowej Antykwy rozleciało sie to co budowaliśmy z takim przekonaniem przez całe stulecia. jednocześnie i jednoznacznie oświadczamy, że jakiekolwiek insynuacje o finansowaniu tej garstki terrorystów przez nasze ekspozytury na całym świecie/ nazywane przedstawicielstwami/ jest kompletnie wyssane z palca, jest daleko idącym pomówieniem i urąga naszej godności i to mówimy dziś my- parlament wasz naszej europejskiej wspólnoty. Naszym celem jest ochrona naszych obywateli przed napaściami terrorystów z antykwy. Zatem musimy wprowadzić większe zaostrzenia w kontroli i większy reżim. :)
  - i odzew- tak, my ludy europy, błagamy was tam na górze, kimkolwiek jesteście- wprowadźcie reżim i wystrzelcie towarzyszy z Antykwy na ... no i tu powstało pytanie gdzie. /.../
 • @Anderson
  Napisałbym to inaczej, ale też nie mogę otwartym tekstem. :p
 • @Torin
  Mamy szyfry do dyspozycji przecież, przygotowane na okoliczność ciszy nakazanej i zakazanej aktywności. Może jakieś znaki dymne, poesja? ciąg skojarzeń, podobno wszystko się da powiedzieć w najcięższym rezzlimie.
 • @Torin
  :)))
  Zważam na wszystko, Skarbie ;)

  To w ramach Twojej poetyki, poniekąd, ale ... zawsze lubię coś wsadzić w taką słodycz. Żeby się działo. No, też tak masz :)

  Ale... na poważnie - z tymi "braćmi" ... to bym nieco uważała.
  /Kto powiedział, że Moskale /oraz Niemce!/ braćmi są nas, Lechitów, temu pierwsza w łeb wypalę pod kościołem Karmelitów!/. To tak syntetycznie :)

  Twoja dyplomacja będzie doskonała, gdy nasza nieszczęsna Ojczyzna będzie silna i bogata, a ościenne państewka, zalane przez muzułmanów, będą się do nas łasić etc.. No, pomarzmy sobie :)))
 • @KOSSOBOR
  Witaj. Oj jak bardzo inspirujący jest ten tekst, jak bardzo! ;)))
  Żeby nie iść po całości użyję ostatnich najcelniejszych słów, które padły w polskiej polityce: nie lekceważmy inteligencji Polaków, nie lekceważmy jej. Polska to silny i bogaty Naród pod tym względem. :) I tego się trzymajmy.
  Pozdrowienia serdeczne :)
 • @Anderson
  Szyfry! Odkąd zawinęli Zielonkę... chyba abstrahujesz od punktu odniesienia.:p
  Jak zrobię tak, to padnij! Jak tak, to do mnie!:D

  KOSSOBOR, znasz mnie!:)
  W takim razie ja Tobie tego nie będę mówił, a już napewno nie pod kościołem Karmelitów.:) Ta karczma Rzym się nazywa..
  Anderson przypomnij mi, żebym się nie zbliżał do Karmelitów.:)
 • :)
  To jeszcze napisz do ambasadora republiki faszystowskiej (u mnie jest wzór) :).
 • @KOSSOBOR
  Za tę inwokację dostałaś od nas gromkie brawa:).
 • @Anderson
  Weź się chłopie ogarnij. Pałą w łeb dostałeś, że Ci rozum szwankuje, czy jak? A może to ja już nie ogarniam...?
  Torinie, dzięki za współpracę. Efekt synergii tylko pomoże. Nie nam, lecz sprawie.
 • @bez kropki
  "Pałą w łeb dostałeś, że Ci rozum szwankuje, czy jak?"- w sumie można by to tak określić, tak, sądzę, że to jest najbardziej zbliżone do tego co się właśnie ze mną dzieje. Bardzo przepraszam.
 • @ Hej, Ewrybady!
  Wpadłam tu, do saloniku Torina, na chwilę i konam ze śmiechu :)))
  Wszystkich serdecznie pozdrawiam, z gospodarzem na czele /który jeszcze nas, uprzejmie, nie wywalił/.
  Ale my tu pitu-pitu, a toż do PROKURATURY należy gnoi podać. Głównie - polskich gnoi. Inaczej - Torinku Drogi - za rok nie doczekasz się "braci" /pan Zagłoba mawiał: "Psubraci" i ja się z nim zgadzam/, a nawet mnie pod kościołem Karmelitów, albowiem syćko idzie ku temu, że już następnego Marszu Niepodległości nie będzie.
  "Braciom" w areszcie należy spałować niemieckie dupska, niezależnie, ilu ich tam jest z BND, zrobić tutaj proces, zasądzić duże odszkodowania /i tak państwo niemieckie z to zapłaci, się nie boi...!!!/, a następnie posadzić do polskiego więźnia. Razem z Sierakowskim, Sutkiem oraz całą Krytyką Polityczną. Nie mówiąc o innych.

  PS. Pod kościołem Karmelitów byłam 10 kwietnia tego roku. Gorąco było.
 • @KOSSOBOR
  ;) Myśli Pani, że w przyszłym roku nie trzeba będzie maszerować, wystarczy jeśli posiedzimy? taki marsz na siedząco?;) no w sumie... sitting march... dawno, dawno temu słyszałem o takich sposobach maszerowania
  ... bardzo ciekawy temat, można by go rozwinąć
  Pozdrowienia
 • @Anderson
  Nie. Awykonalne. Chyba nie przejrzałeś list obecności, na dupie nie usiedzą, bo owsiki mają. Zobacz teraz ilu bohaterów się produkuje.
  KOSSOBOR zapewne chodziło o to, że Hanka będzie bruździć z ferajną.:p
  Gnoi chyba nie trzeba do prokuratury, bo z urzędu mają. Chyba, że z cywilnego, o odszkodowania dla poszkodowanych. To tak.:)
  "psubraci" - liczyłem, że może rozmowa potoczy się w kierunku braterskim, bardziej wartko.:) Dodam więc może tylko, że to określenie patrząc na lewo, jest bliskie prawdzie, w każdym razie skojarzenie słuszne.:)
  Jak Sutka dzisiaj oglądałem, to przecierałem oczy ze zdumienia. Gość ma rzeczywistość alternatywną.

  bez kropki :)
 • @Anderson @ Torin
  :) :( Ani nie sitting march, ani nie na kolanach. Po prostu - wszystko zostanie tak zmontowane, że opozycja będzie mogła sobie popitolić ewentualnie w kawiarni - co jest optymistyczną prognozą :(
  Wobec totalnego zbałwanienia społeczeństwa i władzy mediów pod dyktando Sił Wyższych - najwiekszym obciachem będzie słowo "ojczyzna" i wszystko, co od tego /"patria"/ pochodne. Nikt nie będzie chciał słuchać, ciesząc się z ciepłej wody w kranie, na którą będzie musiał pracować od świtu do nocy, by za nią zapłacić /niemieckiej firmie czy jakiejś innej, europejskiej/.
  Zważ proszę, Anderson, że za komunikację również się biorą - za internet.
  Piłsudski powiedział o piechocie bez łączności, że "jest jak q.... szlajająca się po krzakach". No - to jest pojemna definicja. Więc opozycję można spokojnie pod to podciągnąć.
  A teraz, Drogie Dzieci, opowiem Wam bajkę...
  Otóż WSZYSTKIE partie, na początku tego roku, chciały cenzurować internet. Szefem komisji sejmowej ds., o iście orwelowskiej nazwie, został... poseł PiSu, Andrzej Jaworski....
  No żesz, ty jeden z drugim /psubracie :)!/, pomyślałam sobie i pognałam "pod karmelitów"... Tak skutecznie, że JK, po mojej, robaczka małego acz wqurzonego do białości, interwencji, odwołał swoich ludzi z owej komisji. I wówczas nie doszło to do skutku. Ale dzisiaj - tuski idą na całego.
  Więc, skoro Torin nas nie wywalił ze swojego saloniku, pitulmy jeszcze trochę...
  Ja tu pitulę, a kocica wpieprza mi masło w tym czasie, ooooo! żesz ty kocico! ;)
  Pozdrawiam pitolników :))))))))))))
 • @KOSSOBOR
  Pitolenie ważne jest, bo tak się właśnie Żwirek z Muchomorkiem zwąchał, a wszystkiego nie ogarną i tak ścisk w więźniach[kolejne ostrzeżenie, knajacki język - red.], jak nas będą trzymać na stadionie (to może po to oni budują te stadiony, przecież w piłkę tu i tak nikt grać nie potrafi), to się może jakiś czerwony krzyż upomnieć i coś w Hadze.
  To z piechotą, dobrze powiedział marszałek. Dlatego był marszałkiem. Ech gdzie ci oficerowie? To nie kwestia jaj KOSSOBOR niestety. Miś panda i goryl też ma jaja, a nadają się na marszałka? Chyba dla goryli, to tak..

  Wydaje mi się, że z łącznościa są dwie drogi. W zasadzie jedna nie wyklucza drugiej, a nawet wskazany rozwój obydwu. Urządzamy panel?:)
  Tu,du,tu,du...on wie, że ja wiem, że on wie, że ja wiem, że on wie...

  Zaraz, właśnie sobie przypomniałem, że z kawalerzystami deliberuje. No dobra, o wyższość formacji to się zdążymy przy rumie z marynarzami pobić i tak nie mają co robić i jest ich kilku. Łatwo pójdzie..:D
  Zresztą, to teraz wszystko pomieszane. Jak ja zmechanizowany, to tak jakby bardziej kawaleryjski. Niech będzie dragon. Ale na ten przykład w czołgu, albo chociaż w zdobycznym LRADzie to już się mogę z tą kawalerią przy jednym działku spotkać.:p

  Kawaleryjska to teraz jest jakby bardziej taktyka - zażywanie i po tym kawalera poznać.
  Kwestia środków...tak krawiec kraje, jak mu materii staje. :p

  Anderson, KOSSOBOR musi być ciężkozbrojna jak się Jarkacz przejął plaskaczem na otrzeźwienie.:)

  Torin nie na w zwyczaju wywalać z saloniku.:)
  Musiałby ktoś notorycznie kupę walić na środku, wtedy mógłby podjąć się rewizji stanowiska.:p
 • @Torin
  :)))
  Ależ KOSSOBOR nie jest ciężkozbrojna! To była kwestia maksymalnego wq...u!

  Polscy kawalerzyści, ci, którzy po Wrześniu przedarli się na Zachód - byli w jednostkach kawalerii zmechanizowanej własnie. Czołgi etc., co to ja na tym się nie znam, a Torin - i owszem.

  Zażyć możemy zawsze :)

  LĄCZNOŚĆ!!! Tak!

  Kocica wpieprzyła masło. Idę więc zająć się chałupą, póki co.
 • @KOSSOBOR
  Nie dość, że zbrojna to jeszcze zdolna do szarży!:D
 • @Torin
  :) Szarżę to zrobiła Tigra na paletę z farbami. Teraz w chałupie są wszędzie zielone kocie łapki, a ja sprzątam po szarży, latając ze szmatą.
  A chwilę przedtem dwie ganiające się, bure kocice stłukły przedostatni talerzyk z Bielicy /Ziemia Mohylewska/ - absolutnie ostatnie szczątki dawnej świetności. No kruca bomba und jasny gwint!
 • @KOSSOBOR
  To jak pilnowałaś dziedzictwa, jeśli kot Ci potłukł!!
  Jaka pani, takie kociaki! Biorą przykład!:D
 • @Torin
  ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej